Βρίσκεστε εδώ: Home
Σχολική Ζωή
Εκδηλώσεις Δραστηριότητες
Β'
Τάξη: Β΄ Επίσκεψη στη γραμμή του χρόνου, 4-5-2018
![](/media/system/images/arrow.png)
![](/media/system/images/arrow.png)
![](/media/system/images/arrow.png)
![](/media/system/images/arrow.png)
Υπεύθυνες εκπαιδευτικοί: Σωτηρία Φίλη, Μαρία Λάμπρου
Η Δευτέρα (Β΄) τάξη επισκέφθηκε σήμερα Παρασκευή 4 Μαΐου το Κέντρο Ιστορίας & Επιστήμης-Γραμμή του Χρόνου. Κάναμε ένα ταξίδι από την Αρχαία Δίολκο έως τη διώρυγα. Ζήσαμε τον διάπλου της διώρυγας μέσω VRvideo. Ήταν μια θαυμάσια και μοναδική εμπειρία.