ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΥ

ΘΕΜΑΤΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ: 1) Λογοδοσία του απερχόμενου Διοικητικού Συμβουλίου για τη 2ετή θητεία του, 2) Απαλλαγή μελών απερχόμενου Δ.Σ. από κάθε ευθύνη, 3) Εκλογή μελών νέου Διοικητικού Συμβουλίου & Ελεγκτικής Επιτροπής, 4) Προγραμματισμός Δράσεων για τη σχολική χρονιά 2013-2014.

ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ: Στις εκλογές συμμετέχουν (ψηφίζουν & ψηφίζονται) όλα τα οικονομικά τακτοποιημένα μέλη. Ποσό Ετήσιας Συνδρομής Συλλόγου ανά οικογένεια: 10,00?.

Αγαπητοί Φίλοι, είναι σημαντικό στους δύσκολους αυτούς καιρούς που ζούμε να είμαστε ενεργοί, παρόντες και συμπαραστάτες στο σχολικό έργο. Για να έχουμε, λοιπόν, φωνή και στους αρμόδιους φορείς (σχολικές επιτροπές, Δήμο, κλπ) θα πρέπει να είμαστε όλοι παρόντες στη Γενική Συνέλευση, για την επίτευξη απαρτίας.

Αν δεν επιτευχθεί απαρτία, η Γ.Σ. θα επαναληφθεί στον ίδιο χώρο την επόμενη Δευτέρα, 21 Οκτωβρίου 2013 και ώρα 5:30΄μ.μ..

Σας περιμένουμε όλους!

Εκ του Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων