ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΥ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2013

Κόρινθος, 22 Οκτωβρίου 2013

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΜΕΛΩΝ

Αγαπητοί Γονείς & Κηδεμόνες ? Μέλη του Συλλόγου μας,

Λόγω έλλειψης απαρτίας κατά τη Γενική Συνέλευση που είχε προγραμματιστεί αρχικά να γίνει στις 14 Οκτωβρίου 2013 και μετά από αναβολή για την επίτευξη απαρτίας στις 21 Οκτωβρίου 2013,

σας καλούμε για τρίτη φορά σε Γενική Συνέλευση, που θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα εκδηλώσεων του 1ου Δημοτικού Σχολείου Κορίνθου,

την Πέμπτη, στις 31 Οκτωβρίου 2013, και ώρα 5:30΄ το απόγευμα.

ΘΕΜΑΤΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ: 1) Λογοδοσία του απερχόμενου Διοικητικού Συμβουλίου για τη 2ετή θητεία του, 2) Απαλλαγή μελών απερχόμενου Δ.Σ. από κάθε ευθύνη, 3) Εκλογή μελών νέου Διοικητικού Συμβουλίου & Ελεγκτικής Επιτροπής, 4) Προγραμματισμός Δράσεων για τη σχολική χρονιά 2013-2014.

ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ: Στις εκλογές συμμετέχουν (ψηφίζουν & ψηφίζονται) όλα τα οικονομικά τακτοποιημένα μέλη. Ποσό Ετήσιας Συνδρομής Συλλόγου ανά οικογένεια: 10,00?.

Για να είμαστε ενεργοί, παρόντες και συμπαραστάτες στο σχολικό έργο.

Για να έχουμε φωνή και στους αρμόδιους φορείς (σχολικές επιτροπές, Δήμο, κλπ).

Σας περιμένουμε όλους!

Εκ του Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων