ΝΕΟ!!! Γνωστοποίηση Αριθμού Μητρώου μαθητών/τριών

Γνωστοποίηση ΑΜ μαθητών

Αγαπητοί γονείς,

Προκειμένου να εκδώσετε κωδικούς στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο θα χρειαστείτε τον Αριθμό Μητρώου των μαθητών/τριών, ο οποίος αναγράφεται στον Έλεγχο Προόδου.

Ειδικά για τους μαθητές των Α, Β και Γ τάξεων ?οι οποίοι δεν έχουν παραλάβει έλεγχο προόδου- μπορείτε να επικοινωνείτε με το σχολείο τις εργάσιμες ημέρες και ώρες

Πέμπτη 26.03.2020

Παρασκευή 27.03.2020

στο τηλέφωνο 2741022321

ή να αποστείλετε αίτημα στο email του σχολείου με πλήρη τα στοιχεία σας, προκειμένου να σας γνωστοποιηθεί.

mail@1dim-korinth.kor.sch.gr

Θα ενημερώνεστε για κάθε νεώτερο.