Συμμετοχή σε αγώνες μίνι βόλλεϊ των μαθητών/τριών της ΣΤ΄ τάξης του 1ου Δημοτικού Σχολείου στο ΔΑΚ Κορίνθου, 25-01-2019

Υπεύθυνος εκπαιδευτικός
Δημοσθένης Βλάσσης ΠΕ11
«ευ αγωνίζεσθαι»

Tην Παρασκευή 25 Ιανουαρίου 2019 οι μαθητές και οι μαθήτριες της ΣΤ΄ ης τάξης συμμετείχαν στους αγώνες μίνι βόλλεϊ στο Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Κορίνθου σύμφωνα με τα οριζόμενα έγγραφα.

Οι μαθητές/τριες αγωνίσθηκαν στα πλαίσια της ευγενούς άμιλλας και βίωσαν έντονα συναισθήματα που μόνο ο αθλητισμός μπορεί να προσφέρει. Τους συγχαίρουμε για τη συμμετοχή, την προσπάθεια και τις επιδόσεις τους!!

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019

ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΤΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΩΝ: ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΑΓΩΝΩΝ: 9:00 π.μ.

ΙΑΤΡΟΣ ΑΓΩΝΩΝ: Θα ορισθεί από την Ε.Ο.ΠΕ

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /unitswww2/unitswww23/kor/1dim-korinth/1dimkori/public_html/images/2019/nea_anakoinoseis/STvollei