Βρίσκεστε εδώ: Home
Σχολική Ζωή
Εκδηλώσεις Δραστηριότητες
Ε'
Τάξη Ε: Επίσκεψη στον ιερό ναό Αποστόλου Παύλου, 12.12.2019
![](/media/system/images/arrow.png)
![](/media/system/images/arrow.png)
![](/media/system/images/arrow.png)
![](/media/system/images/arrow.png)
Την Πέμπτη 12 Δεκεμβρίου επισκεφθήκαμε τον ιερό ναό του Αποστόλου Παύλου. Παρακολουθήσαμε τη θεία λειτουργία και στη συνέχεια ο πατήρ Παναγιώτης μας ξενάγησε στον ιερό χώρο. Μας έδειξε τα μέρη του ναού, τις αγιογραφίες και τα ιερά σκεύη. Στην επιστροφή γράψαμε τις εντυπώσεις μας.