ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΜΕ

ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ

Στη γειτονιά των Αγγέλων βρίσκεται από τις 22 Δεκεμβρίου 2012 ο Δημήτρης Ευαγ. Κόκκινος, μαιευτήρας ? γυναικολόγος, πατέρας της μικρής μας Ιωάννας.

Ο Σύλλογος Γονέων των μαθητών του Σχολείου μας εκφράζει τα θερμά του συλλυπητήρια στη σύζυγό του, Χριστίνα, στα παιδιά του, Βαγγέλη και Ιωάννα, στους γονείς του και στα υπόλοιπα μέλη της οικογένειάς του.
Γλυκιά μας Ιωάννα, να θυμάσαι για πάντα ότι οι άνθρωποι πεθαίνουν μόνο όταν τους ξεχνάμε.
Κράτα βαθιά στο μυαλό και στη ψυχή σου, την αγάπη του και το σεβασμό του στην ανθρώπινη ζωή που έφερνε στον κόσμο και να είσαι σίγουρη πως και εκείνος θα είναι παντοτινά κοντά σου, για να συντροφεύει τη σκέψη σου και να φωτίζει το δρόμο σου.

Θα είμαστε κοντά σου!

Για το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων

Η Πρόεδρος                                         Η Γ.Γραμματέας του Δ.Σ.

Εύη Κοκκίνου ? Κελλάρη                    Μαρία Γεωργίου